@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Ferie 2016 już za nami …

Tegoroczne ferie nie były rzeczywiście zimowe, gdyż zabrakło śniegu i aury zimowej. Jednostki kultury w naszej gminie zorganizowały dzieciom i młodzieży mnóstwo atrakcji. Codziennie odwiedzało nasze domy kultury i świetlice 100 ÷ 115 osób w:

Świerzawie (dojeżdżały dzieci z Rzeszówka i Sędziszowej), Biegoszowie (z Gozdnem), Dobkowie, Lubiechowej, Nowym Kościele, Podgórkach, Rząśniku, Sokołowcu i Starej Kraśnicy.

            Urozmaicone zajęcia ściągały dzieci i młodzież na warsztaty rękodzieła, filmowe, konkurencje sportowe, zajęcia kulinarne, plastyczne, były ogniska z kiełbaskami, wspólne wyjazdy na basen, wycieczki, przedstawienia teatralne z Legnicy i Krakowa. Były spotkania z ciekawymi ludźmi, zabawy walentynkowe, maratony filmowe i wiele wspaniałych zajęć przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, późnym popołudniem sale były do dyspozycji młodzieży starszej.

            Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom ferii zimowych i naszym nieocenionym darczyńcom:

- Piekarnia Wieczorek z Sokołowca za smaczne i wyjątkowo okazałe wypieki

- Panu Pawłowi Okręglickiemu ze Złotoryi za ufundowanie poczęstunku

- Pani Ewie Olejarczyk za warsztaty kulinarne

- Pani Zuzannie Dubiel za warsztaty filmowe

            Dziękujemy kadrze instruktorskiej za pomysły, cierpliwość i poświęcanie czasu wolnego na przygotowanie zajęć uczestnikom ferii zimowych 2016.

 

Dyrektor CKSiT

Halina Zychowicz – Michoń

 

źródło: CKSiT Świerzawa

Dodano: 2016-02-15 17:11:37

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat