@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Już po feriach 2017

Już po feriach …..

 

Ferie zimowe 2017 upłynęły dla naszych podopiecznych niezwykle ciekawie, za sprawą urozmaiconego programu zorganizowanego wypoczynku zimowego w gminie Świerzawa.

Zajęcia odbywały się w salach i świetlicach jednostek Kultury w: Świerzawie (Rzeszówek i Sędziszowa), Dobkowie, Lubiechowej, Nowym Kościele, Rząśniku, Sokołowcu i Starej Kraśnicy. Pod okiem instruktorów dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych (tenis, piłkarzyki, jednoosobowe batuty), zajęciach kulinarnych, seansach i warsztatach filmowych (prowadzone przez licealistkę Zuzannę Dubiel), zajęciach plastycznych, w konkursach i quizach edukacyjnych.

Były wycieczki do Muzeum Regionalnego w Jaworze, a tam warsztaty piernikarskie i tkackie, wyjazd do Jakuszyc oraz do Nowolandu w Jeleniej Górze.

Odbyło się spotkanie z ichtiologiem Pawłem Kłobuckim, właścicielką psa championa p. Barbarą Błuś oraz prelekcje dotyczące edukacji i segregacji odpadów.

Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Art – Re z Krakowa i wiele wspaniałych zajęć w czasie wolnym od nauki.

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie dziękuje wszystkim za wsparcie finansowe i rzeczowe, które umożliwiło organizatorom przeprowadzenie atrakcyjnych ferii.

A jest wśród nich:

- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkocholowych w Świerzawie

- Nadleśnictwo Złotoryja

- HSL Katarzyna Zbadyńska (wł. Pierogarni „Anielskie Smaki” w Złotoryji)

- Pani Aldona Ardelli – Tylza – wł. firmy gastronomicznej

- Pan Bogdan Grabowski – wł. Export Import Hurtowy w Sędziszowej

- Pan Michał Gawroński – przewodniczący rady fundacji EKON

- Piekarnia Wieczorek w Sokołowcu

 

Dziękuję

Halina Zychowicz – Michoń

Dyrektor CKSiT w Świerzawie

 

źródło: CKSiT w Swierzawie

Dodano: 2017-02-27 12:49:50

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat