@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Międzynarodowy Dzień Kobiet w Centrum Kultury – 05.03.2011 r.

 

„Damą być". Takim hasłem ogłoszony został Międzynarodowy Dzień Kobiet w gminie Świerzawa. W Sali widowiskowej CKSiT zgromadziły się przedstawicielki wszystkich organizacji, przedsiębiorstw, jednostek gminnych, gości z zagranicy (Land Frauen z Hirschfelde), KGW Markocice - Bogatynia i koła z gminy Świerzawa.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego, m.in.: wicestarosta Rafał Miara, Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa Józef Kołcz, zastępca Burmistrza Zbigniew Mosoń, wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Janusz Michoń oraz radni i sołtysi naszej gminy.

Wicestarosta Rafał Miara i Burmistrz Józef Kołcz złożyli życzenia wszystkim zgromadzonym paniom i każda z pań na Sali otrzymała piękną różę.

W trakcie trwania imprezy KGW Markocice przekazało na ręce prowadzącej Dyrektor CKSiT Haliny Zychowicz-Michoń wiązanki kwiatów i podziękowanie skierowane do naszej gminy za pomoc okazaną po powodzi w 2010 r. od Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza.

Były występy sekcji muzycznej Centrum Kultury, wybory damy gminnej, którą została świeżo upieczona sołtys Rząśnika Pani Sylwia Jaworska. Wybraliśmy parę aktorską roku Panią Ewę Pinkiewicz i dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Pana Czesława Leśniaka. Odbyły się też inne atrakcyjne widowiska z udziałem zgromadzonych pań i panów. Święto Kobiet nie mogło się odbyć bez konkursu p.n. wokal roku.

Wszyscy doskonale się bawili przy zespole JJ z Wojcieszowa.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie dziękuje wszystkim za przybycie oraz świetną zabawę i do zobaczenia za rok...

Źródło: CKSiT

Dodano: 2011-03-07 00:00:00

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat