@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych już za nami… - lato 2016

Pierwszy tydzień letnich zajęć dla tropicieli egzotycznych przygód dostarczył wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Chodź pogoda nie zawsze dopisywała, było wesoło.

W dniu rozpoczęcia  uczestnicy kółka teatralnego przygotowali teatrzyk pacynkowy zatytułowany „Calineczka”. Rekwizyty oraz bohaterów wykonali własnoręcznie. Wszystkie dzieci brały udział w zabawach integracyjnych. Kolejne dni minęły na boiskach kompleksu sportowego Orlik, gdzie oprócz gry w siatkówkę i piłkę nożną, organizowane były zawody sportowe oraz zabawy z chustą animacyjną. Gdy słońce wyszło zza chmur, mogliśmy skorzystać z basenu, który okazał się dużą atrakcją. Niemniej jednak gwoździem programu była wycieczka na Łysą Górę, gdzie dzieci mogły podziwiać piękne krajobrazy Sudetów, wyhasać się, pozjeżdżać na dużej kolorowej zjeżdżalni oraz piec kiełbaski przy ognisku. Na terenie ośrodka można było podziwiać kozy, i konie. Wiele radości sprawiło dzieciom głaskanie i karmienie zwierząt pod okiem instruktora jazdy konnej.

Mamy nadzieję, że zajęcia odbywające się w bieżącym tygodniu również przyniosą wiele niezapomnianych chwil i ekscytujących niespodzianek.

 

 

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie otrzymało darowiznę od Fundacji KGHM Polska Miedź oraz od Fundacji Banku Pekao SA. im. dr. Mariana Kantona na organizację wypoczynku letniego dla dzieci z gminy Świerzawa w ramach projektu „Tropiciele egzotycznych przygód”.

 

Dodano: 2016-07-06 08:23:03

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat