@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Projekt Kino! 2017

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie z radością informuje, że realizuje projekt pn. „Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Klubu Filmowego, prowadzenia działalności edukacyjno-animacyjnej oraz promocji”.

W ramach przedsięwzięcia nastąpi adaptacja sali konferencyjnej. Pomieszczenie zostanie wyposażone w sprzęt umożliwiający lepszy odbiór dzieł sztuki filmowej, tj. kinowy system nagłośnieniowy, system ściemniania światła, rolety okienne, a także projektor i ekran. Poza tym zostanie zakupiona kamera, dzięki której będzie możliwe przeprowadzenie warsztatów filmowych, oprogramowanie graficzne oraz ploter umożliwiający druk plakatów dobrej jakości.

Zakup wyposażenia umożliwi nam wdrożenie nowoczesnych technologii i zapewni wysoki standard, co przełoży się na wyższy poziom świadczonych usług. Mamy nadzieję, że  otworzą się przed nami nowe możliwości, które zachęcą Państwa do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach.

 

 

 

 Zadanie „Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Klubu Filmowego, prowadzenia działalności edukacyjno-animacyjnej oraz promocji” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.

Dodano: 2017-07-17 10:23:07

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat