@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Projekt KINO, czyli relacja z placu budowy

Niebawem zakończą się prace prowadzone w sali konferencyjnej w ramach zadania „Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Klubu Filmowego, prowadzenia działalności edukacyjno-animacyjnej oraz promocji”,

które zostało podjęte w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Infrastruktura domów kultury”.  Pomieszczenie zyskało nowy charakter, nabrało blasku i szyku.

Pracownicy Centrum Kultury zakasali rękawy i samodzielnie wykonali wszystkie prace – łącznie z kuciem, szpachlowaniem i malowaniem ścian. Dzięki zaoszczędzonym  w ten sposób środkom mogliśmy kupić sprzęt najwyższej jakości.

Salę przemalowaliśmy na piękny ołówkowy kolor, w oknach zamontowaliśmy eleganckie rolety umożliwiające doskonałe zaciemnienie, pojawiły się też jedyne w swoim rodzaju kinkiety z systemem ściemniania światła. Ale! Najważniejsze to nowy sprzęt w postaci kinowego systemu nagłośnieniowego. W najbliższych dniach zainstalujemy projektor, co będzie zwieńczeniem realizacji projektu.

Nowe wyposażenie z pewnością podniesie standard działalności Centrum Kultury, co tym samym zapewni lepszy odbiór dzieł sztuki filmowej. Ponadto zakupione oprogramowanie graficzne umożliwi tworzenie afiszy a ploter druk dobrej jakości plakatów promocyjnych.

Poza tym w ramach projektu zakupiliśmy kamerę, dzięki której zostanie poszerzona oferta edukacyjno-animacyjna Centrum Kultury o warsztaty filmowe.

Po zakończeniu prac z przyjemnością zaprosimy Państwa na pierwsze filmowe wydarzenie w nowym wydaniu.

 

Zadanie „Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Klubu Filmowego, prowadzenia działalności edukacyjno-animacyjnej oraz promocji” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.

Dodano: 2017-12-13 15:17:33

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat