@
Nasz adres email centrumkultury@swierzawa.pl
Kontakt telefoniczny 75 713 52 73

Rozpoczęcie sezonu kąpielowego na basenie w Świerzawie.

     W sobotę odbył się Festyn Samorządowy ,,Sprawne Sokoły” w Sokołowcu. Mimo zimna i deszczu na starcie pojawiło się 51 zawodników na ,,Biegu po Sokoła”. Biegacze przybyli z całego Dolnego Śląska i Wielkopolski.
     Organizatorzy - Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna w Sokołowcu i Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie po zawodach sportowych przenieśli imprezę do szkoły podstawowej, gdzie z-ca Burmistrza Zbigniew Mosoń, sołtys Roman Żukrowski, dyrektor CKSiT Halina Zychowicz-Michoń wręczyli nagrody i puchary najlepszym zawodnikom.
     Mecz piłki nożnej Oldboye Sokołowiec contra Tatra Krzeniów przyniósł zwycięstwo i puchar Tatrze.
     A wieczorem DJ Stefan bawił wszystkich wspaniałymi nagraniami.

     Organizatorzy składają wielkie podziękowanie Panu Janowi Kruszewskiemu za zaangażowanie i nieodzowną pomoc w organizacji Biegu.
Wyniki ,,Biegu po Sokoła”:
Mężczyźni

W kategorii M-16-19


1 miejsce- Maciej Ogrodnik, czas 26,51
2 miejsce- Dawid Kurek, czas 28,20
3 miejsce- Kamil Kurek, czas 29,53

W kategorii M-20-29


1 miejsce Michał Koszewski, czas 23,34
2 miejsce Tomasz Kwiatkowski, czas 24,18
3 miejsce Patryk Musielak, czas 24,25

W kategorii M-30-39

1 miejsce Paweł Szczerba, czas 26,04
2 miejsce Marek Zawada, czas 26,29
3 miejsce Piotr Machoń, czas 27,31

W kategorii M-40-49

1 miejsce Edward Baczewski, czas 24,32
2 miejsce Artur Gawroński, czas 24,48
3 miejsce Andrzej Rydz, czas 24,54

W kategorii M-50-54

1 miejsce Mariusz Kwiatkowski, czas 24,35
2 miejsce Waldemar Witulski, 25,13
3 miejsce Ryszard Folc, czas 26,31

W kategorii 55-59

1 miejsce Zbigniew Kogut, czas 28,42
2 miejsce Roman Fita, czas 29,03
3 miejsce Wiesław Dul, czas 29,50

W kategorii 60-64

1 miejsce Henryk Ambrosiewicz, czas 28,15
2 miejsce Janusz Maczugowski, czas 33,35
3 miejsce Ryszard Baszak, czas 38,20

W kategorii 65-69

1 miejsce Kazimierz Wojtasik, czas 30,24
2 miejsce Jan Kruszewski, czas 30,58
3 miejsce Zdzisław Lipowski, czas 31,08

W kategorii 70 i więcej

1 miejsce Edward Kościak, czas 32,02
2 miejsce Czesław Tarłowski, czas 35,08
3 miejsce Bolesław Stachów, czas 52,00

Kobiety

Kat. 16-18

1 miejsce Marta Ogrodnik, czas 34,03

Kat. 19-34

1 miejsce Anna Ficner, czas 25,22
2 miejsce Dorota Kaczmarek, czas 38,00
3 miejsce Justyna Machoń, czas 38,50

Kat. 35-49

1 miejsce Anna Drobna, czas 29,30

Kat. 50 i więcej

1 miejsce Ewa Szmel, czas 33,06
2 miejsce Bogumiła Graczyk, czas 36,34
3 miejsce Krystyna Turowska, czas 38,14

Dodano: 2011-07-06 00:00:00

Reklamy sponsorowane

Dowiedz się więcej na ten temat